Açıklanan diş eti kanamasına ne iyi gelir Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Benim elan sağ dip dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben bile çuruğu temizletip dolgu yapmış oldurdım

Spesiyalist hekim Probleminin dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek nezaret etmek gerekir.

Kompetan hekim Bulak hnım diş bakımınıza çok özen göstermelisiniz. üste diş hekimi kontrollerinizi de ihmal etmemelisiniz.

BÜŞRA merhaba hekim mir benim dişim çürük doktora gittim çektirmek bağırsakin ama ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

iffet Selam doktor koca hamileyim ve dişimde apse oldu. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Uzman hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan kesim hariç sair bölgelerin günce olarak hizmetı yapmaya devam ediniz.

Diş sağlamlığı ve ağızda oluşan çürükler kâh çoğumuz tarafından önemsenmezler. Ama bir zamanlar karışma edilmeyen ve bakımı yapılmayan dişler ileride çok elan koca sorunlara münasebet olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş kayıplarına ne olmaktadırlar.

zura merhaba hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol semt asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir et parcasi

Bisey cikti biraz buyuk bogazlarina denli agri yapiyo hastaneye gitcez ama dis iltihaplanmasi boylemi oluto

gaye altun see post Merhaba hocam çürük olan (nısıfsı sıfır) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonra hanım doktorum dışımi çıkardı ancak 2kök sinuse birçoktığını söylemiş oldu .

Uzman doktor İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize muktezi müdahaleyi gerçekleştirecektir.

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni olay banada oldu.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak doktor 10 secret info saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 hat tedavisi demesine karşın küldöken hekim dolgu yaptı lakin tekrar dişim apse yaptı sizce nasıl bir hesap uygulanır dişime

Ferhat Hocam köle more tips here kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına emsal geliyordu hat sağaltım ile ilk müdaheleyi yaptılar aldılar kisti fakat hocam bu dü gündür ağrıdan resmen ölüyorum lütfen yardımcı olun sebebiyleümde şçalışmati hocamın yönına gittim bınlar olağan şeyler Ağrı’yı dâhilini gene tırı vırıaltarak geçirtirim lakin sen aynı Ağrı’ları gine çekersin Dedi köle ikrar etmedim eve döndüm.. Fakat balkıdan ölüyorum be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *