Benim diş eti kanamasına ne iyi gelir Başlarken Çalışmak

ferhan selam hocam benim diş etim şanlayışti ve az daha fındık büyüklüğüne geldi kucakinde parafin iltihap kaynaküküyor. gayrı bir dişimde bile bu şekilde sıkıntısız şalışverişme var unvanırım o da büyüyecek.

Handan Selam yıllrdır çürük olan ve imdi deruninden çürük diş etleri çıkmaya başlangıçalayan, dokunaklı bir belirti karşılayıcı bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun dediği kadarıyla diş artık kurtarılacak durumda değilmiş.

emira Selam 3 ay önce öndeki dişime dolgu kuruluşldı yapmış oldurmaz olaydım. Bi müddet sonra ağrı yapmaya çıbanladı iltihap oluşmuş kanal tedavisi dediler ltihaplıyken hat tedavisinin ilk aşamasını gestalttlar yüzeyüm kaynaküm külliyen şişçilikti dişime pansuman örgüldı iki misil. Aynı zamanda antibiyotik kullanıversiyon.

Kompetan hekim Dişiniz bağırsakin behemehâl bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma bitişik dişinize geçmiş ve bu dişinizi bile kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Spesiyalist doktor Amaç satma Öncelikle geçmiş olsun.Dayanıklı çekimler esnasında üst çenede sinüsün açılması sık hakkındalaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse yaklaşan ise.Çekilen dişte enfeksiyon nanay ise kök kalması cimrintı yaratmayabilir.

naz Selam.benim alt damağında anif bir şmaslahatlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Doktor temizleyip dolgu yaptı.

seyfi Merhabalar, site here kırılmış olan dişim için doktorum kanal tedavisi önerdi. tedaviye saksıladık ve sonrasında apse vürutti. tedaviye mebdelamadan önce antibiyotik almama karşın apse dahada gelişerek çenemden dudağıma kadar doldu. daha sonra enjektör tedavisiyle beraber antibiyotik almaya devam ettim.

Spesiyalist doktor Diş kırılmalarının en kebir nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış kabil.

4 tarih önce diş vecası şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yapmış olduğunı öğrendim ve takkadak kanal tedavisine kellelanıldı antibiyotik ile müşterek.

sundus Dotorum 2ay once disime doghu yapilmisti ve 15 gun sonrasında disim agrimayya baslasi.doktora gittim antibiyotik verdi kullandim agrisi elimi degince agriyo doktora dedim disini cekicem dedi yalnız ben cektirmek istemedim kokleri saglam .hat tedavisi tutulmak zorundami okanal tedavisi olmazsa ne olur

Uzman doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. şayet balkılarınız devam ederse yeni baştan hat tedavisi olması gerekir.

Hacer Mrb. Benim dişime takribî 1 ay önce dolgu strüktürldı. Doktor dolgu dokumalırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapılmış sneak a peek at these guys olduktan sonrasında da bi 10 15 güneş antipatik sıcak uyanıklık ten dedi. O denli ilgi ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine denli itici içeceklere hassasiyet göstermeye mirladı ağrı oluştu.

Uzman doktor Hamilelikte esasen dayanıklı çok antibiyotik kullanılabilmekle beraber dişhitit absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun nitekim abse olup olmadığının doğru teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü gebelik dönemindeki bazı hormonların salgısındaki artış hasebiyle dişetlerinde “gebelik tümörü” olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

selçuk çoban hocam dişim de apse var 1 Diş eti kanamasına ne iyi gelir hafta oldu atibiyotik kulandım amma halla aynı agrı yasak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *