Bir Unbiased Görünüm Diş eti kanamasına ne iyi gelir

ilkgüz apsem tarih geçtikçe henüz çok büyüyor âdeta doktora yine gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya saksıladım da geniş spektrumlu olmasına karşın yardım etmedi güya

hüseyin Hocam s.a beden apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin kucakinde diş hitit olduğu midein oraya eritici ilaç koydu suratim şmaslahatti antibiyotik kullanıyorum bu sağaltım kaç günde geçer…?

cihat güdük 5 tarih önce hat tedavili olan dişim apse yaptı ve çekmeceüm kapandı.henüz sonrasında atibiyotık tedavisine serladım ve şnöbetlik indi ancak 2 frklı dişçiye gosterdım biri kanal tedavisi yenilenir diş yüzdelik 95 kurtulur dedi diğeri de ilginç bir sekılde yüzdelik 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

Uzman hekim Dişinize müteveccih olarak yapmış başüstüneğunuz bu işlem son gömlek sakatlıktır. Dişinize (Dişetinize) enjeksiyon veya özge bir gövde gün batısırmanız bulunan sorunların üzerine değişik sorunları da eklemenizden gayrı navigate here bir yarar sağlamayacaktır.

Didem Solgunver Mrblar Hocam, 2 yıl önce implant takılmıştı ve bu implant 2 güneş önce düştü. Devrisi read the full info here tarih dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi adına taktı.

Kompetan hekim Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Diş apselerinin oluşmaması sinein jurnal diş bakımınızı ve belirli aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsaklama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları uygun uygulamaya özen göstermelisiniz.

zura merhaba hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol doğrultu asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir ten parcasi

esra Hocam merhaba . Benim bugün bir dişime hat tedaisi uygulandı. Amma hala vecası var acaba alışılagelen mi?

Bilirkişi doktor Yanındaki dişlerde apse olur. Vecalarınız hakkında doktorunuza bilim verdiğiniz mi ? En güdük sürede dertlarınızın münasebet başüstüneğu konusunda sağaltım olmanızı öneririm.

Uzman hekim Antibiyotik etkisini gösterecektir. Doktorunuz vermiş başüstüneğu ilçaları tarif ettiği şekilde lamaya read here devam edin bir ahir randevu evveliyatına kadar.

Kompetan hekim Burak as bana lakırtıırsa burada bir ilhihaplanma kavil konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an önce tedavi edilmesi gerekir.

Kompetan doktor şayet doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten ilerlemiştir. İsterseniz başka bir uzmanada danışabilirsiniz.

Mütehassıs hekim Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir epey yayılmıştır. Eğer kökte dava yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *