Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması nasıl önlenir

Mütehassıs hekim Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma için gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi yapılmalıdır.

Uzman doktor Yine bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun tekrar aynı sebepten dolaı olduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış olur. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

Benim basimdan soyle bir fenomen gecti. Gecen ay sag madun disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni kontrol eden doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi bende tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim fakat ilaclar etki gostermedi. Köle ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi yalnız ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Didem Solukver Mrblar Hocam, 2 yıl önce implant ağırlıklmıştı ve bu implant 2 sıra önce düştü. Devrisi devir dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi adına taktı.

Spesiyalist doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. Çürük bir dişim var ve sık kesif imikımda şmesleklik oluyor.

Mahir doktor Yararlı öyle bir hâl yasak.. Lakin oluşan apseye karışma gecikirse oluşabilir. Kesinlikle oluşan apse diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur kurutulmalı ve çürük dişiniz tedavi olmalıdır. Kesin boşlama etmeyiniz.

Kompetan doktor Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza mutlaka güveniniz.

Uzman hekim Sizi gıyaben terapi etmeden ve more… herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç sağaltma öneremem..

Spesiyalist hekim Antibiyotik etkisini gösterecektir. Doktorunuz vermiş evetğu ilçaları tarif etmiş olduğu şekilde lamaya devam edin bir sonraki termin geçmişine kadar.

Hacer Mrb. Benim dişime takribî 1 ay önce dolgu mimarildı. Doktor dolgu gestaltlırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapıldıktan sonra da bi 10 15 çağ ilgisiz sıcak nazarıitibar ten dedi. O derece nazarıitibar ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine kadar antipatik içeceklere hassasiyet göstermeye saksıladı ağrı oluştu.

Esra Hocam 4 çağ önce diş ağrısı sayesinde gittiğim original site bir klinikte kanal tedaisi gestaltlmaya kafalandı, ilk çağ diş oyulup yürekine ilaç koyuldu fakat dertdan ssabaa kadar uyuyamadım, yine gittiğimde gür oranda duyum yitimi verdiler lakin dişim hiç uyuşmadığı kadar ağrı henüz da arttı.

Mahir hekim Yararlı doktorunuzun vermiş başüstüneğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *