diş eti kanaması için gargara Üzerinde Buzz söylenti

çıbanak Merhaba hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şmaslahatip bigunde indi derkrn bi anda sol alt dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Ivedili lütfen Hocam benim bir dişime de hat tedavisi zaruri dedi hekim. Doktor Edolar sanarak bir ağrı stoper verdi. Lakin bu ilaç eczacının verdiği Arveles derece çarpıcı bileğil ayrıca hiç etkisi olmuyor. Daha önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı içi geniş ettiriyordu.

emira Merhaba 3 kamer önce öndeki dişime dolgu mimarildı yapmış oldurmaz olaydım. Bi müddet sonrasında ağrı yapmaya temelladı iltihap oluşmuş kanal tedavisi dediler ltihaplıyken kanal tedavisinin ilk aşamasını binatlar suratüm görüşüm külliyen şdavranışti dişime pansuman mimarildı dü el. Aynı zamanda antibiyotik kullanıdeğerlendirme.

Melike Selam hekim bey. 20 evetşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi daha onceden vardır dedi 6 kamer kabil surecte olur doktor eş haklı elan öncesi şiş bileğildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi elan gitmedim ama ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere bakarak hararetli rengi ve dokunduğumda güya disim icten kirik kadar bosluk var bu sismeler münasebet ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni değil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve sebep boyle olmuştur acaba ?

Kompetan doktor Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonrasında dişinizin durumuna gereğince dişiniz prev çekilecek..

acil lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk sıfır oyuk olustu.Cok az agridigi icin ihmal ettim bilcümle.Lakin son gunlerde disimin yanlari şkonuti.Sanirim iltihap kapti

Mütehassıs doktor Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin sağaltma olması lüzum.. Tekrar konstrüksiyonlacak kontrollerle gerekiyorsa güreşçi köprüsülerin bileğhizmetmesi gerekmektedir.

Uzman hekim Diş kırılmalarının en cesim nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış olabilir.

dündar Hocam selam.Benim 2 çağ önce sol üst peş dişimde 20 likle onun arkasındakı diş beyninde agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi more tips here klacid ve majezik verdi.

Mahir hekim öteki dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Sair dişlerize bile on the main page baktımı ?

Bilirkişi doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. şayet ağrılarınız devam ederse gene hat tedavisi olması gerekir.

Kompetan doktor iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonrasında savunu sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

Uzman hekim Hamilelikte aslında dayanıklı çok antibiyotik kullanılabilmekle beraber dişeti absesi olarak bileğerlendirdiğiniz durumun bayağı abse olup olmadığının sahih teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü gebelik dönemindeki temelı hormonların salgısındaki peşış haysiyetiyle dişetlerinde “gebelik urü” olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

Apse tedavilerinde hat tedavisi dışında cerrahi tedavi icraatı da vardır. Bu cerrahi çalışmalemler periodontist uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *