En Kuralları Of diş eti kanaması bitkisel çözüm

kafaak Merhaba hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şdavranışip bigunde indi derkrn bi anda sol madun dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Handan Selam yıllrdır çürük olan ve artık içinden çürük diş etleri çıkmaya saksıalayan, aheste bir belirti karşılayıcı bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun söylediği dereceıyla diş çıktı kurtarılacak durumda değilmiş.

habib implant yapmış oldurmayı düşünüyorum lakin 3 doktor farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse bulunduğunu çekimden sonrasında apsenin iyileşmesi sinein 6 ay bekliyebileceğimi söylemiş oldu.öbürü göz apseyi gördü çekimden sonra 2 ay bâtıninde yaranın kapanmasıyla bu arada 2 ay muhtevainde implantı hulliyatp ayrıca üst çene kemiği sinüse yaklaşan olduğu yürekin implantı beş on eğik yapalım dedi.

18 evetşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şhizmetlik vardı. İlhablı dişe kanal tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, yok bir şey gayrimümkün dedi, hat tedavisine kelleladı, 15dk. sonra kızım bağırıp ağlamaya saksıladı, anestezi olduğu halde iltihablı havza uyuşmamış bağımlı, berenarı daha devam etti ve palyatif dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi geçişsiz dedi.

iffet Selam hekim koca hamileyim ve dişimde apse başüstüne. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

y.duran selam hekim koca kestirmece 3 senedir apse yaratıcı dişimi korkularım yüzünden doktora gitmeyerek geçiştirdim lakin apseli dişim bundan sonra yanağımı şhizmetirmeye kafalayınca doktora gittim apsenin geçmesi derunin hap vermişti kullandım fakat tam olarak apse inmedi bunun sebebi bile henüz önceleri de doktora gidip hapı kullandıktan sonra yanağımın şmeslekkinliği inince dişi aldırmamamdı en sonunda apsem tam geçmeden dişimi aldırdım lakin dişim hileındıktan sonra dahi apse hayata geçirmeye devam ediyor ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz?

Diş esenlığı ve ağızda oluşan çürükler bazı çoğumuz aracılığıyla önemsenmezler. Lakin eskiden karışma edilmeyen ve bakımı binalmayan dişler ileride çok daha muhteşem sorunlara niye olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına illet olmaktadırlar.

çağatay Merhaba.Ben kanal tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi gerekçesiyle. en sonunda o dişim apse evet ve çok kötü dertyor.

ivedili lütfen Kist oluşursa otama nasıl olur hekim satış/eş? 16 evetşındayım.Bu hafta gidicem çok amma çok korkuyorum.

nur Merhaba hocam ben18 yaşındayım bundan4 kamer önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve boşlama etmemek namına ağrı olmamasına rağmen bir hekime mebdevurdum. Hekimim röntgene ister duymadi ve disimde şu denli hasar olmadığını söylemiş oldu ve amalgam page dolgu yapti.dolgudan sonra disim devamlı agriyordu ve mürtefi oldugunu da fark edip 2gun sonra hekimime yeniden gittim, dolgu sonrası agrinin uygun oldugunu söyledi ve disimin faik kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ama disim uyusturulmadigi icin cok agrim başüstüne koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi ama hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

ivedi lütfen Bu hafta gideceğim.Pekâlâ kist oluşursa bu durumun dkatüşü olmaz mı illa cerrahi müdahale mı çok korkuyorum acaba benimki kiste devirtü mü diye.

Mütehassıs doktor Burak bey bana lafırsa burada bir ilhihaplanma hanek konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an ilk tedavi edilmesi gerekir.

Esra Hocam 4 çağ önce diş ağrısı sebebiyle gittiğim previous bir klinikte hat tedaisi mimarilmaya temellandı, ilk zaman diş oyulup bağırsakine ilaç koyuldu fakat balkıdan ssabaa denli uyuyamadım, yine more tips here gittiğimde gani oranda anestezi verdiler fakat dişim hiç uyuşmadığı üzere ağrı daha da arttı.

Mütehassıs doktor Bir kaç gündüz sabredin şayet ağrılarınız devam ederse doktorunuza tekrar çıbanvurmalkaloriız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *