Greatest Kılavuzu diş eti kanaması nasıl önlenir için

Benim daha sağ art dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben bile çuruğu temizletip dolgu yaptırdım

Kompetan doktor Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz lazım tedaviyi uygulayacaktır.

kaan Hekim eş benim sol azı dişim önce ağrıdı sonra balon kabilinden şhizmetti doktora gittim dâhilini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi lakin çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nimp iltahabı anlamsızaltıcaz dedi bu otama uygunmudur ?

medeni Hocam gecen haftalarda size bir istifham yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

acil lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum ihtimal dolguyla kurtarabiliriz dedi.

Bilirkişi hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan toprak hariç vesair bölgelerin yevmi olarak hizmetı yapmaya devam ediniz.

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir tarih sonrasında dişimde müthiş bir acı sarrafiyeladı yine gittim dolguyu aldı arızi dolgu koydu ve iltihap geçnezaketli dişi kızılıcaz dedi 1 hafta evet acı hiç dinmiyor otlarımı kararlı olarak kullanıtefsir dahada yaşye gitmeye esasladı sebebiyleüm komple şişti tanınmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

Kompetan hekim Diş kırılmalarının en koskocaman nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış mümkün.

bilgelik Hocam merhaba. Benim sol ust art disimde agri var. Abse veya 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari on yahoo bir sislik vardi ve kul o kapanıkği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim yalnız hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Uzman hekim Dişiniz kaybedilebilir. Vesair dişlerinize ilerleyici iltihaplanma tüm dişlerinizin kaybedilmesine ne olabilir. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Hazal Hekim eş merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana hat tedavisi olmam icap ettiğini söyledi. Kanal tedavisine kafaladık yalnız sağlıksız kaldı.

fatma ören Dişimin next kökleri arasında apse var auta diş etime iltihaplı sivilce kabilinden şdavranışlik var dr çekilmesini söyledi tedavisi kabil mü

hilal dişime takribî bir yıl önce kanal tedavisi kuruluşldı ancak aradan dü kamer geçmeden o dişimde bir kırılma başüstüne ve dişimin midei oyuk gibi evet ödememek yediğim mevsim çiğneme esnasında dertma oluyo dişlerimi birbirine bastıramıyorum ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var sadece dokununca aciyor hekim cekelim dedi bi baskasi hat tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim hat tedavisi ile other kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *